Aby wyświetlić tę zawartość zainstaluj lub zaktualizuj odtwarzacz Flash Player.

Wystawa starej fotografii w Rybnie w obiektywie Marty Marciniak

W Muzeum Archeologicznym Oddział w Rybnie (ul. Parkowa) 24 września 2011 roku miała miejsce uroczystość otwarcia wystawy fotografii archiwalnych „Zdjęcie z historią w tle”.

Organizatorem wystawy była Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie oraz Rada Gminy Rybno. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz gminy Rybno, wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński, radny Sejmiku Mazowieckiego Mirosław Adam Orliński i wielu innych zaproszonych gości. Wystawa była czynna do 30 września, codziennie w godzinach od 9.00 do 16.00. Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, wójt Gminy Rybno Grzegorz Kropiak. Na wystawie można było obejrzeć zdjęcia mieszkańców Rybna z lat 1900–1945. Pomysł na wystawę narodził się kilka lat temu, kiedy to mieszkańcy Rybna przynosili stare zdjęcia do miejscowej biblioteki. Najstarsza fotografia w zbiorach biblioteki datowana jest na rok 1900. Zdjęcia z wystawy otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Fidrych z Rybna, radnej Rady Gminy obecnej kadencji. Autorką zdjęć jest Marta Marciniak. 

Od redakcji: Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość materiałów fotograficznych zamieszczonych na stronie zgodnie z życzeniem osób przekazujących zdjęcia nie może być reprodukowana ani rozpowszechniana w sposób drukarski, kserograficzny, elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny, nagrywający i inny, nie może być przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody właściciela praw autorskich do zdjęć lub zbiorów zdjęć. Kopiowanie oraz wykorzystywanie zdjęć w publikacjach książkowych czy internetowych w celach komercyjnych i innych (naukowe, oświatowe, urzędowe) wymaga indywidualnej zgody właściciela praw autorskich zdjęć. Redakcja portalu nie pośredniczy w kontaktach między Czytelnikami portalu a autorami zdjęć lub zbiorów zdjęć. Portal jest chroniony programem antyplagiatowym przeszukującym zasoby internetu w czasie rzeczywistym w celu znalezienia ewentualnego naruszenia praw autorskich. Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich przez osoby chcące zamieścić zdjęcia na portalu. {multithumb popup_type=lightbox blog_mode=popup thumb_width=170 thumb_height=110 max_thumbnails=0 num_cols=5}

mt_gallery: Wystawa starej fotografii w Rybnie w obiektywie Marty Marciniak